Aktualności

WYNIKI KONKURSU OFERT w ramach prajektu systemowego "Aktywizacja społeczno - zawodowa w gminie Iłowa"

W związku z ogłoszeniem z dnia 13.06.2013 r. dotyczącym składania ofert na przeprowadzenie zajęć w ramach projektu systemowego "Aktywizacja społeczno - zawodowa w gminie Iłowa" w 2013 r. Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej informuje o przyjętych ofertach na poszczególne działania:

  1. Trening umiejętności organizowania wolnego czasu - została przyjęta oferta Pani Urszuli Śmigiera
  2. Zajęcia z zakresu prowadzenia gospodarstwa domowego - została przyjęta oferta Pani Krystyny Kozińskiej-Bendiuł
  3. Warsztaty umiejętności opiekuńczo-wychowawczych
  • w części 1: Zajęcia z zakresu profilaktyki zdrowotnej u małego dziecka - została przyjęta oferta Pani Moniki Rabskiej
  • w części 2: Zajęcia podnoszące kompetencje i umiejętności wychowawcze - została przyjęta oferta Pani Doroty Marcjańskiej

Oferty spełniają wymagane kryteria wyboru oraz są najkorzystniejsze ze względu na koszt usługi, umiejętności, doświadczenie, propozycję przeprowadzenia zajęć oraz dyspozycyjność oferenta.

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.