Aktualności

WYNIKI KONKURSU OFERT w ramach projektu systemowego "Aktywizacja społeczno - zawodowa w gminie Iłowa"

W związku z ogłoszeniem z dnia 18.10.2013 r. dotyczącym składania ofert na przeprowadzenie Zajęć z coachingu i poprawy wizerunku osobistego z metamorfozą w ramach projektu systemowego "Aktywizacja społeczno - zawodowa w gminie Iłowa" w 2013 r. Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej informuje, iż przyjęta została oferta złożona przez Agencję Wizerunku i Rozwoju CAMBIAR Beata Piasny.

Oferta spełnia wymagane kryteria wyboru zgodnie z zapytaniem ofertowym oraz uzyskała największą liczbę punktów, w szczególności w ocenie kwalifikacji, umiejętności, doświadczenia, referencji, propozycji przeprowadzenia zajęć (konspekt i harmonogram) dyspozycyjności oferenta, wzoru ankiety ewaluacyjnej jak również przystępnego kosztu usługi.

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.