Aktualności

Podziękowania

"W obliczu potrzeby
Człowiekiem jest ten,
Który potrafi pomóc
Choćby jednemu"

Ośrodek Pomocy Społecznej w Iłowej serdecznie dziękuje Kadrze pedagogicznej Szkoły Podstawowej im. Lotników Alianckich w Iłowej oraz kadrze Przedszkola Miejskiego w Iłowej i wszystkim innym osobom zaangażowanym w zbiórkę świątecznej żywności, za ogromna pomoc jaką od Państwa otrzymaliśmy.
Dzięki Państwu nasze działania mają jeszcze większą siłę oraz pozwalają dzieciom i młodzieży z zaangażowaniem brać udział w tak szczytnym celu. Bez Państwa sukces świątecznej zbiorki żywności nie był by możliwy.
Czynienie dobra na rzecz innych zmienia świat na lepszy a o takim świecie marzy każdy z nas.

Kierownik oraz pracownicy
Ośrodka Pomocy Społecznej
w Iłowej

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.