Ogłoszenie o pracy

Dokument

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej
68-120 Iłowa, ul. Kolejowa 7
poszukuje osoby gotowej do podjęcia zatrudnienia na umowę Zlecenie do świadczenia usług opiekuńczych u mieszkańców Gminy Iłowa objętych wymienioną formą pomocy przez OPS

  1. Wymagania niezbędne:
  • obywatelstwo polskie
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz do korzystania z pełni praw publicznych
  • dyspozycyjność w godzinach od 7:30 do 15:30
  1. Wymagania pożądane:
  • empatia, sumienność i rzetelność, samodzielność, dyskrecja, umiejętność skutecznego komunikowania się
  • posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na stanowisku opiekuna
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność organizowania pracy w domu chorego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub kurs opiekuna osoby starszej, niepełnosprawnej

III. Zakres obowiązków:

      Usługi opiekuńcze mogą obejmować:

  • pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych,
  • czynności związane z utrzymaniem higieny osobistej podopiecznego,
  • czynności związane z utrzymaniem higieny otoczenia,
  • opiekę i pielęgnację zgodnie z zaleceniami lekarza,
  • zapewnienie kontaktu z otoczeniem.

Więcej informacji pod nr telefonu 683774948 lub 502634748.