Aktualności

Podziękowanie

 

 

 

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej serdecznie dziękuje za pomoc w rozładowaniu sześciu ton żywności przeznaczonej dla najbardziej potrzebujących.

Działanie realizowane w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym - Podprogram  2015.

Późnym poniedziałkowym wieczorem (ok. godz. 21) spora grupa mieszkańców Iłowej oraz uczniów ZSP w Iłowej wytrwale oczekiwała przyjazdu ciężarówki z żywnością.

Dzięki aktywnej i bezinteresownej postawie tych osób nie lada problem rozładunkowy okazał się zwykłą gratką. Powiedzenie w „grupie siła” ponownie znalazło swoje potwierdzenie - ponad sześć ton żywności zostało rozładowanych w przeciągu niepełnej godziny!

Ośrodek Pomocy Społecznej w Iłowej dzięki tej akcji mógł uzupełnić  wsparcie dla osób potrzebujących o produkty żywnościowe tj. cukier, olej, mleko, ser żółty, ser topiony, konserwy mięsne, klopsiki w sosie, makaron, dżem, sok jabłkowy dla ok. 401 osób.

Pomoc ludzi dobrej woli była, jest i będzie motorem różnych działań na rzecz drugiego człowieka. Szczególnie pragnę podziękować za pomoc: Panu Andrzejowi Rzepa, który wykorzystując własny sprzęt, zajął się bezpośrednim rozładunkiem palet żywności z przyczepy samochodu, Pani Urszuli Śmigiera oraz zaangażowanym w czyn uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej, radnemu Tomaszowi Smolińskiemu wraz z synami, mieszkańcom Iłowej oraz pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej, którzy kolejny raz udowodnili  gotowość do pracy bez względu na czas, miejsce i trudności.

Do powyższych podziękowań dołączają się Burmistrz Gminy Iłowa oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Iłowej, którzy od początku zgłoszenia udziału naszej Gminy w Programie byli żywo zainteresowani jego przebiegiem oraz deklarowali swoje wsparcie. 

 

 

 

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.