Aktualności

Szkoła dla rodziców

 

Ruszyły zapisy do kolejnej edycji warsztatów zajęciowych „Szkoła dla rodziców” w Koninie Żagańskim.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Iłowej  w ramach pracy na rzecz rodziny realizuje program mający na celu edukowanie i wczesne interweniowanie w rodzinach przeżywających trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo – wychowawczych.

Cel realizowany jest przy współpracy z poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Żaganiu.

Od 2 marca 2016 r. odbywają się warsztaty zajęciowe „Szkoła dla rodziców”. W ramach zajęć poruszane są tematy takie jak : granice, uczucia, zachęcanie dziecka do współpracy, kary, pomocna pochwała i zachęta.

Kolejna edycja warsztatów odbędzie się w miejscowości Konin Żagański. Osoby chętne do uczestnictwa w spotkaniach zapraszamy do wypełnienia deklaracji w Ośrodku Pomocy Społecznej w Iłowej.

Kontakt telefoniczny do osób odpowiedzialnych za projekt Katarzyna Nems i Ewa Rzepa tel. 68 3774948 lub 511 985 517.

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.