Aktualności

Czy wiesz, że ...

Czy wiesz, że nie ma bezpiecznej dawki alkoholu, którą możesz wypić podczas trwania ciąży?

Ośrodek Pomocy Społecznej w Iłowej serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne na temat Alkoholowego Zespołu Płodowego (FAS), dnia 08.06.2016 o godzinie 10.00 w siedzibie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy ul. Mickiewicza 21 w Iłowej.

Spotkanie prowadzone będzie przez psycholog Panią Stefanię Matuszewską z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Żaganiu.

Zapraszamy przyszłych rodziców z terenu Gminy Iłowa.

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.