Aktualności

Dzień Pracownika Socjalnego

21 listopada  - 

                          Dzień Pracownika Socjalnego

 

Z okazji Święta Pracownika Socjalnego wszystkim pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej składam wyrazy uznania i podziękowania za trudną, odpowiedzialną pracę oraz profesjonalne rozwiązywanie problemów społecznych.

Życzę zdrowia i pomyślności w życiu osobistym,  satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej  jak również siły , wiary i cierpliwości przy realizacji nowych wyzwań.

Z wyrazami szacunku

Elżbieta Kinal

Kierownik  Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej

 

 

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.