Aktualności

Apel do mieszkańców

Apel do mieszkańców

 

W związku z wystąpieniem bakterii coli w wodociągu miejskim w Iłowej  oraz dostarczaniem wody  w wyznaczonych miejscach  z beczkowozów,  zwracamy się z prośbą do mieszkańców o zainteresowanie się losem osób samotnych, schorowanych , starszych, którzy sami nie będę w stanie zabezpieczyć się             w wodę.

Prosimy nie pozostawać obojętnym na los osób zamieszkałych obok , jeżeli jest to możliwe udzielić pomocy w dostarczeniu wody lub zgłosić do Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej pod numerem telefonu 68 3774 948 .

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Elżbieta Kinal

Kierownik OPS w Iłowej

                                                                               

 

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.