Aktualności

Spotkanie informacyjne "Wnuczęta w dobrych rękach"

 

"Wnuczęta w dobrych rękach" - pieniądze za opiekę nad wnuczkiem

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie babcie i dziadków, którzy chcą jeszcze coś w życiu zrobić w kierunku opieki nad dziećmi, oraz rodziców

na spotkanie informacyjne w ramach projektu "Wnuczęta w dobrych rękach", które odbędzie się 26.06.2018 r. o godz. 16.15 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Iłowej.

W ramach projektu opiekunowie mogą otrzymać prawie 850,00 zł przez 16 m-cy, a wnuczęta najlepszą opiekę, bo nie od dziś wiadomo, że nikt tak dobrze nie zajmie się wnuczkiem jak babcia czy dziadek.

 

Wnuczęta w dobrych rękach

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego- Lubuskie 2020.Oś Priorytetowa 7. Równowaga społeczna, Działanie 7.3 Programy aktywnej integracji realizowane przez inne podmioty. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Wspierania Małej Przedsiębiorczości z siedzibą w Dobiegniewie. Obszar wsparcia: Powiat Strzelce Krajeńskie, Powiat Świebodzin, Powiat Żagań. Okres realizacji projektu: 01.04.2018-31.07.2019

 

 

 

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.