Aktualności

SPOTKANIE Z SENIORAMI

W ramach obchodów Tygodnia Seniora w dniu 10 października 2018 r. Ośrodek Pomocy Społecznej w Iłowej zorganizował spotkanie pn. „ŚWIAT SAŁATEK”- przygotowanie i degustacja.

Na spotkanie przybyli seniorzy z terenu gminy Iłowa, którzy chętnie z uśmiechem na ustach zaangażowali się w przygotowywanie różnorodnych sałatek, przekąsek i koktajli. Spotkanie miało charakter integracyjny i zakończyło się wspólnym biesiadowaniem w milej atmosferze. Było okazją do wyjścia z domu, wymiany poglądów, a także sposobem spędzania wolnego czasu.

Seniorzy w naszej Gminie są bardzo aktywną grupą społeczną. Życzymy im dalszej samorealizacji, aktywności, pogody ducha i wszystkiego najlepszego!

  

 

Więcej zdjęć -> 

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.