Aktualności

Dzień Pracownika Socjalnego 2018

 

„Starajmy się  tak postępować  i tak żyć, by nikomu

w naszej Ojczyźnie nie brakowało  dachu nad głową i chleba na stole,

by nikt nie czuł się samotny i pozostawiony bez opieki..”

Jan Paweł II

 

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego pragnę złożyć  wszystkim Pracownikom serdeczne życzenia, a także wyrazy uznania za zaangażowanie, trud i wysiłek oraz wyzwania z jakimi się spotykacie każdego dnia.

Życzę, aby niesienie pomocy drugiemu człowiekowi, przynosiło Wam radość i satysfakcję, by zawsze budziło szacunek i uznanie. Niech nigdy nie zabraknie Wam  energii, ciepła i wytrwałości.

 

Z najlepszymi życzeniami

Elżbieta Kinal

Kierownik  Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej

 

 

 

 

 

 

 

List Rzecznika Praw Dziecka

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.