Aktualności

Szkolenie „ Zaburzenia zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Przeciwdziałanie depresji, próbom samobójczym i samobójstwom”

Szkolenie „ Zaburzenia zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Przeciwdziałanie depresji, próbom samobójczym i samobójstwom”

 

Dnia 20.11.2018r.  w siedzibie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przeprowadzone zostały warsztaty nt. „ Zaburzenia zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Przeciwdziałanie depresji, próbom samobójczym i samobójstwom”. Warsztaty przeprowadziła psycholog Stefania Matuszewska z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Żaganiu. Celem tego działania była psychoedukacja  pracowników  Ośrodka Pomocy Społecznej  w Iłowej oraz zaproszonych  osób pracujących na rzecz dziecka w rodzinie. To były profesjonalne, owocne szkolenia  i czas spędzony w miłym towarzystwie. Liczymy na dalszą współpracę  i dziękujemy osobom uczestniczącym w szkoleniu za zaangażowanie i współpracę .

Więcej zdjęć ->

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.