Aktualności

Dzień Pracownika Socjalnego 2018

 

         W Dniu Pracownika Socjalnego, który na trwale wpisał się w kalendarz ważnych wydarzeń w obszarze pomocy społecznej pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej wraz z zaproszonymi gośćmi spotkali się w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Iłowej. Cieszyliśmy się, że kolejny rok mogliśmy współpracować wypełniając ważną i trudną misję jaką jest niesienie pomocy potrzebującym wsparcia mieszkańcom naszej Gminy. Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej Elżbieta Kinal podziękowała wszystkim pracownikom za zaangażowanie, trud i wysiłek oraz podejmowanie codziennych wyzwań w naszej pracy.

Życzyła współpracownikom satysfakcji z realizacji powierzonych zadań  jak również energii, ciepła i wytrwałości w dążeniu do celu. Życzenia i podziękowania za poświęcenie, empatię i życzliwość złożyli również Burmistrz Iłowej Paweł Lichtański oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Mirosław Wdowiak.

więcej zdjęć ->

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.