Aktualności

Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji (LOWE) – ankieta

Gmina Iłowa zamierza przystąpić do projektu utworzenia Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji (LOWE)., który będzie zorganizowany przy Szkole Podstawowej im. Lotników Alianckich w Iłowej. Celem Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji jest aktywizowanie dorosłych i społeczności lokalnych na rzecz umiejętności przydatnych do poruszania się na rynku pracy, dla rozwoju osobistego i rozwoju wspólnot, z wykorzystaniem potencjału szkoły w jej nowej roli - centrum edukacji nieformalnej.

Na podstawie ankiet sporządzone zostanie zapotrzebowanie na różnego rodzaju aktywności, w których mieszkańcy gminy Iłowa będą mogli wziąć udział. Wypełnione ankiety prosimy odsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 14 lutego 2020 r.

Ankieta <-pobierz

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.