Aktualności

Paczki żywnościowe dla osób najbardziej potrzebujących

 

Rozpoczęto dostarczanie paczek żywnościowych

dla osób najbardziej potrzebujących

 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Iłowej dzięki pomocy 151 Batalionu Wojsk Obrony Terytorialnej w Skwierzynie w dniu 27 kwietnia 2020r. mógł rozpocząć przygotowania do wydawania paczek żywnościowych dla osób najbardziej potrzebujących z terenu Gminy Iłowa. Żołnierze ze 151 Batalionu Wojsk Obrony Terytorialnej wzięli na swoje barki transport z załadunkiem i rozładunkiem ok. 8 ton żywności. Produkty żywnościowe otrzymaliśmy w ramach współpracy z Polskim Komitetem Pomocy Społecznej – Zarząd Okręgowy w Zielonej Górze . Naszą akcję wsparł Kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej – Pan Józef Brzezicki, który udostępnił do przechowywania żywności odpowiedni magazyn oraz zaangażował do rozładunku dwóch pracowników.

W dniu dzisiejszym pracownicy z Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej przygotowują i wydają pakiety żywnościowe.

Pomoc żywnościowa pochodzi z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (FEAD).

 


Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.