„Aktywizacja społeczno-zawodowa w gminie Iłowa” - trening umiejętności spędzania wolnego czasu

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej informuje, iż w związku z ogłoszonym dnia 15.03.2012 r. konkursem dotyczącym składania ofert na przeprowadzenie zajęć w ramach:

Treningu umiejętności spędzania wolnego czasu,

od 27.08.2012 r. organizowane są spotkania dla uczestników projektu, które prowadzi Pani Urszula Śmigiera. Spotkania odbywają się zgodnie z harmonogramem ustalonym przez uczestników i prowadzącą, warsztaty połączone będą z planowanymi wspólnie praktycznymi formami spędzania wolnego czasu, w których udział będą brali uczestniczy projektu wraz z rodzinami.

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.