Wynik ofert na „Prowadzenie Rodzinnego Domu Pomocy w Iłowej w 2019r.”

W związku z zaproszeniem  do składania ofert na „Prowadzenie Rodzinnego Domu Pomocy w Iłowej w 2019r.”  złożona została jedna oferta Pani Katarzyny Wójcik.

Oferta spełnia warunki w zakresie  realizacji zadania zgodnie z art.52ust.1i2 ustawy z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej ( Dz. U. z 2018r. poz.1508 z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 31 maja 2012r. w sprawie rodzinnych domów pomocy ( Dz. U. z 2012r. poz. 719), polegającego na prowadzeniu Rodzinnego Domu Pomocy (RDP) przy ul. Żagańskiej 44, 68-120 Iłowa. Rodzinny Dom Pomocy pod nazwą „Cichy dom” będzie świadczyć usługi bytowe i opiekuńcze dla osób starszych, których stan zdrowia nie ogranicza możliwości swobodnego przemieszczania się w budynku mieszkalnym jednorodzinnym.

 

Elżbieta Kinal

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej

Informacja z wyboru najkorzystniejszej oferty

Informacja z wyboru najkorzystniejszej oferty dotyczącej zapytania ofertowego o udzielenie zamówienia publicznego, którego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości 30 000 euro na przygotowanie i realizację bonów towarowych dla klientów Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej  uprawnionych do pomocy na podstawie decyzji administracyjnej  w 2019 roku.

 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Iłowej 12.12. 2018r. znak: OPS.252.11.2018  zaprosił do składania ofert na przygotowanie i realizację bonów towarowych dla klientów Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej  uprawnionych do pomocy na podstawie decyzji administracyjnej  w 2019 roku.

W związku z zapytaniem złożono trzy oferty :

  1. LEDI Sp.z o.o.
  2. DINO POLSKA S.A
  3. SODEXO QUALITY OF LIFE SERVICES POLSKA  Sp.z.o.o.

Przyjęto  za  najkorzystniejszą ofertę LEDI Sp.z o.o. -punkt sprzedaży  ul. Żagańska 16 68-120 Iłowa

Ze względu na prowadzenie postępowania w trybie art.4 ust.8 ustawy – Prawo zamówień publicznych postępowanie nie podlega trybowi odwoławczemu.

 

Elżbieta Kinal

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.