Dostawa obiadów dwudaniowych na okres nauki szkolnej w 2008 roku

Ośrodek Pomocy Społecznej w Iłowej zawiadamia, iż w wyniku postępowania przetargowego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na realizację zadania pod nazwą:

"Dostawa obiadów dwudaniowych na okres nauki szkolnej w 2008 roku do szkół na terenie Gminy Iłowa"

akceptację otrzymała oferta:

MAŁA GASTRONOMIA

UL. LOTNIKÓW

68-200 ŻARY

Oferta tego wykonawcy nie podlega odrzuceniu na podstawie art.89 ustawy Pzp, jest zgodna ze specyfikacja istotnych warunków zamówienia i spełnia jej warunki. Zamawiający powierza wykonanie zadania, które było przedmiotem postępowania przetargowego Wykonawcy wskazanemu na wstępie.

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.