"Aktywizacja społeczno – zawodowa w gminie Iłowa" - ogłoszenie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Iłowej informuje, iż w związku z realizacją projektu systemowego "Aktywizacja społeczno – zawodowa w gminie Iłowa" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, zapraszamy do współpracy przy realizacji w/w. projektu specjalistów tj. pedagogów, psychologów, socjologów posiadających kwalifikacje i doświadczenie w pracy z ludźmi.
Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej ul. Kolejowa 7; 68-120 Iłowa lub pod numerem telefonu: 68 377 49 48 w godzinach od 7:00 do 15:00.

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.