Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów

 

Przed zakażeniem koronawirusem powinniśmy szczególnie chronić osoby starsze. To dla nich powstał Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów.

Dzięki programowi osoby w wieku powyżej 70 lat uzyskają niezbędną pomoc w czasie pandemii, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy kontakt z dedykowaną infolinią 22 505 11 11 Wsparcie w postaci np. niezbędnych produktów zostanie dostarczone do domu seniora.

Czytaj więcej...

Akcja #wspierajSeniora

Logotyp akcji wspieraj seniora. Dwie dłonie umieszczone nad konturami symbolizującymi postać człowieka. Po prawej stronie nazwa akcji wspieraj seniora.

 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Iłowej informuje , iż od 20 października 2020r. ruszyła akcja #wspierajSeniora #  zakłada ona  pomoc w dostarczeniu niezbędnych produktów do domu seniora, by ograniczyć konieczność wychodzenia osób starszych na zewnątrz podczas pandemii, ze względu na ich bezpieczeństwo.

Czytaj więcej...

Ruszyła akcja #wspierajSeniora #

 

Ruszyła akcja #wspierajSeniora #  zakłada ona  pomoc w dostarczeniu niezbędnych produktów do domu seniora, by ograniczyć konieczność wychodzenia osób starszych na zewnątrz podczas pandemii, ze względu na ich bezpieczeństwo. Zachęcamy osoby starsze do kontaktu z wyżej podaną infolinią. Pracownik ośrodka skontaktuje się z seniorem, zweryfikuje zgłoszenie i ustali wszystkie szczegóły związane z udzieleniem pomocy. Koszty zakupów pokryje senior. Prosimy mieszkańców, aby zgłaszali na infolinię swoich sąsiadów, którzy wymagają wsparcia w tym zakresie.

Dodatkowe informacje

Serwis www.ops.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych panem Markiem Biedakiem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.