Czas na polskie owoce !!!!

Akcji żywnościowej w naszej Gminie ciąg dalszy, tym razem czas na zdrowe i pyszne owoce.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Iłowej informuje, iż w ramach współpracy nawiązanej z Polskim Komitetem Pomocy Społecznej w Zielonej Górze, w dniu 20.04.2016 r. otrzyma 20 ton jabłek. Ponad 8 ton jabłek zostanie bezpośrednio przekazanych dla szkół, natomiast pozostała część będzie bezpłatnie rozprowadzana dla mieszkańców naszej gminy. Dystrybucja jabłek prowadzona będzie na terenie siedziby ZGKiM w Iłowej oraz w sołectwach: Kowalice, Klików, Czerna, Konin Żag., Szczepanów, Żaganiec, Czyżówek, Jankowa Żag., Wilkowisko i Borowe. Koordynacją zadania w sołectwach zajmą się sołtysi.

Szczegółowe informacje dotyczące miejsca, godziny i daty wydawania owoców w mieście Iłowa oraz poszczególnych sołectwach będą udostępnione w następnym komunikacie na stronie www.ops.ilowa.pl oraz na tablicach ogłoszeń.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 683609421 wew. 23 lub 24.

Zapraszamy !!!

Elżbieta Kinal
Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej
w Iłowej